На русском языке

 

 

 

 

 

 

На Українській мові

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

База відпочинку, оренда деревяного будинку з сауной під Київом

База відпочинку розташована в малозаселеному лісовому меассиві, біля села Клетня приблизно в 80 кілометрах від Києва в Коростенськом напрямі (карта проїзду). Великий двір (10 га) дозволяє організувати вечірку будь-якого формату. Рибалка на озері біля будинку допоможе вам розслабитися і заспокоїтися від бурхливого життя в мегаполісі.

Готель класу "VIP":

5 типових номерів: 3 з двоспальним ліжком, 2 номери з двома односпальними ліжками, холодильник, сенсорная ел. плита, СВЧ, супутникове ТБ, меблі, повний комплект посуду. Більярд, камін, сауна.

 Детальніше


риболовля, рибалка, все про рибалку, рвболовний сайт, риболовецькі снасті, способи лову

Біля бази відпочинку розташовано озеро площею 6 га, обладнане вимостками. Максимальна глибина 2,5 метрів. Тут мешкає в достатній кількості: короп, карась, білий Амур, лин і товстолобик. Цього року рибаками були спіймані особини по 7 кг Озеро не спускали більше 5 років. Лов дозволений на дві вудки або два спінінги. Щорік адміністрація купує в разводниках і поповнює чисельність риби, проводяться роботи по оздоровленню риби і очищенню води. Зустрічаються черепахи.

Детальніше

 


Світ полювання - це особливий світ.

Скрізь, де жила або бувала людина, вона поводилася як мисливець.

Ми із задоволенням допоможемо вам, поринути в цей світ!

Влучний постріл приносить мисливцеві не лише видобуток, але і славу! Із скаженим зростанням мегаполісу людство не помітне для себе не залишає місць для проживання тварин. Щоб просто пополювати нам доводиться віддалятися за сотні кілометрів, а результат не гарантований, про комфорт і мову бути не може. Або навпаки, ми отримуємо шикарні умови перебування, гарантований видобуток, але платити доводиться дуже дорого.

Всі ми знаємо, відношення єгерів, якщо їм не доплатиш. Або звіра не виставлять, або здеруть три шкури за козла, розміром трохи більше собаки. Адже охота – це важливе улюблене заняття для справжніх чоловіків. Скільки емоцій ми вкладаємо в свою розповідь, якщо нам посміхнувся успіх, і ми добули кабана. Нікуди не подінешся, доводиться чимось жертвувати. Або економити в збиток комфорту, або платити безумні засоби. А якщо Ви вирішили провести час з сім'єю, то доводиться просто не їхати на полювання.

Нам це набридло! І ми вирішили зробити все правильно. Тепер можна пополювати не далеко від Києва, порибалити, комфортно відпочити або провести event захід і все це за розумними цінами і разом з сім'єю, якщо треба!

Приїздіть до нас, і Ви в цьому переконаєтеся.

Для рибалок ми заявляємо чесно: ми не зменшуємо рівень води, не перегодовуємо перед вихідними, щорік запускаємо рибу ще і ще, нам цікаво, щоб Ви були постійними клієнтами. Озеро взагалі не спускалося більше п'яти років. Ми не беремо окремі гроші за вимостки, просто потрібно зайняти їх першим. Беріть з собою сім'ї і платите розумно, а риба обов'язково клюне, її у нас вдосталь.

А якщо Ви не можете придумати, де провести корпоратив, виїзний тренінг, згуртувати колектив, event або просто шукаєте тихий відпочинок на вихідні, щоб ніхто не заважав – Ви наш клієнт. У нас досить місця для проведення цих заходів. Орендувавши весь комплекс, Ви отримаєте два великих зали – гостину і більярдну, а також 10 спальних місць в п'яти номерах. Мало? Є можливість додаткового розміщення. Ціна Вас приємно здивує.

Природа в наших краях прямо скажемо невинна - довкола ліс, поля, озеро. Немає ні єдиного виробництва. Найближче село – Клітня, швидше хутір, так як в нім не більше 10 будинків. Найближча траса – Київ-Ковель, відокремлена десятьма кілометрами лісів.

Отже чекаємо Вас з нетерпінням!

 
   
                 
 
 
 
  ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК, КОРПОРАТИВ, EVENT

ЦІНА

ГАЛЕРЕЯ ВІДГУКИ КОНТАКТИ    
 
 
 
 
 
 

Розробка та дизайн сайту: Chigir.com